USD 100 USD
799.3000
EUR 100 EUR
1062.2697
RUR 10 RUR
2.4190
г.Киев
(044) 383-87-78
г.Харьков
(057) 781-24-98
г. Запорожье
(061) 220-22-77
г. Днепропетровск
(056) 785-75-19

 

Спеціальні пропозиції

Кредит під заставу Кредит без застави Депозити
Ми видаємо кредити будь-якої складності та готові розглянути будь-яке майно, яке Ви можете надати в заставу. Для надання Вам можливості швидко отримати готівкові кошти на різноманітні соціальні потреби (навчання, лікування, відпустка, ремонт квартири, тощо) фахівцями Кредитної спілки "Соціум" розроблена кредитна програма «Кредит без застави». Кредитна спілка "СОЦІУМ" пропонує членам організації фінансові програми, які втілили в собі інтереси всіх категорій громадян, відповідають рівню надання послуг на сучасному ринку фінансових послуг. Ці фінансові програми є результатом праці команди професіоналів, заснованого на побажаннях членів кредитної спілки, а також стратегічного планування діяльності Кредитної спілки "СОЦІУМ".

Про Кредитні Спілки

Кооперація - це спільна діяльність, об'єднання зусиль окремих людей або груп людей для досягнення якої-небудь мети. Основоположниками кооперативної філософії вважаються Роберт Оуен, Шарль Фур'є і Луї Блан. Вони пояснювали економічні переваги кооперації як господарської форми і вважали її організацією майбутнього, позбавленою протиріч і недоліків світу капіталістичної конкуренції.

 

Піонерами кооперації стали ткачі міста Рочдейл (Англія), що створили в 1844 році споживчий кооператив, члени якого могли в кооперативному магазині купувати товари "за справедливими цінами" і отримувати долю прибутку пропорційно сумі зроблених покупок.

 

У 60-і роки XIX століття ідея кооперації була використана в Німеччині і Австрії Ф.В.Райффайзеном і Г. Шульце-Деличем при створенні кредитної кооперації. Вони розцінювали її як форму, яка позбавляє дрібних власників - ремісників і селян від лихварської і банківської експлуатації.

 

За деякими даними, в Росії в 1916 році було 10 687 кредитних кооперативів з числом пайовиків 6 094 132 і 3 815 ссудосберегательных товариств з числом членів 2 037 727. Іншими словами, в Російській імперії налічувалося більше 14 тисяч кредитних спілок, в рядах яких знаходилися 8 мільйонів пайовиків.Це дозволяє зробити висновок, що на початку ХХ століття Росія займала провідне місце у світі за чисельністю кредитних кооперативів і числом пайовиків.

детальнiше

   

Що таке Кредитна Спілка

"Кредитна спілка - це неприбуткова організація, заснована фізичними особами на кооперативних началах з метою задоволення потреб її членів у взаємному кредитуванні і наданні фінансових послуг за рахунок об'єднаних грошових вкладів членів кредитної спілки. Кредитна спілка є фінансовою установою, видом діяльності якогї є надання виключно фінансових послуг, передбачених Законом".
[Закон України "Про кредитні спілки" від 20.12.2001].

 

Іншими словами, кредитна спілка - це організація, створена з метою надання допомоги своїм членам шляхом їх взаємного кредитування. Схема діяльності кредитних спілок проста: одні члени організації, захищаючи свої грошові кошти від інфляції, розміщують їх на депозитні рахунки, інші - користуються цими засобами на кредитній основі. Діяльність кредитних спілок спрямована не на отримання прибутку, а на поліпшення добробуту їх членів. Можна сказати, що одні члени організації кредитують інших.

 

Діяльність кредитних спілок грунтується на таких основних принципах, як: гласність, самоврядування, рівноправність членів організації, свобода вступу і виходу з членства.

детальнiше